Опис
Емаль аерозольна універсальна металік Maxi Color чорний 400 мл
Емаль аерозольна універсальна металік Maxi Color чорного кольору, об'ємом 400 мл, являє собою декоративну емаль, що швидкосохне, на нітроцелюлозній основі з ефектом металік.
Основні характеристики та переваги
Призначення: Універсальна для декоративного фарбування та ремонту предметів інтер'єру, меблів, садового інвентарю, велосипедів, а також елементів з металу, дерева, скла, каменю та різних видів пластику.
Колір/Ефект: Чорний металік.
Основа: Нітроцелюлозна сполучна.
Властивості:
Швидкосохнуча.
Висока адгезія зчеплення та покриваність.
Атмосферостійка підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт.
Стійка до ультрафіолету не вигоряє на сонці.
Стійка до тертя та подряпин зносостійка.
Термостійкість до +90 градусів за Цельсієм (за деякими даними до +110 градусів за Цельсієм).
Утворює рівне покриття з виразним металевим блиском, що не тече.
Температура застосування
Температура нанесення: від +5 до +25 градусів за Цельсієм (рекомендується 15–25 градусів за Цельсієм).
Інструкція із застосування
Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Видаліть стару фарбу та іржу, відшліфуйте. Для досягнення кращого ефекту та адгезії, особливо на пластиці, рекомендується використовувати відповідний ґрунт.
Перед використанням балон необхідно ретельно струшувати протягом 2 хвилин і періодично в процесі роботи. Розпорошуйте емаль з відстані 25-30 см від поверхні, що обробляється. Наносьте декількома тонкими шарами, даючи кожному шару просохнути.
Висихання: Час висихання залежить від умов довкілля. Повне висихання - приблизно через 24 години .
Прочищення клапана: Після закінчення роботи переверніть балон вгору дном і натисніть на розпилювач протягом 3-5 секунд, щоб очистити клапан.
Умови зберігання
Зберігати при температурі від +5 до +25 градусів Цельсія в сухому місці, далеко від джерел тепла. Не можна заморожувати.
Відгуки про Емаль аерозольна універсальна металік Maxi Color чорний 400 мл
Відгуків про цей товар ще не було.
